Ostutingimused

1. Sobivus

Need üldised ostu-müügitingimused kehtivad ENDYMION OÜ-lt toodete ostmisel niikaua kui tingimusi ei muudeta kirjaliku lepinguga ENDYMION OÜ ja ostja vahel. Üksikisikule müügi korral kehtivad tarbijakaitse reeglid ning lisaks allpool antud tingimused. Ettevõttele/organisatsioonile müügi korral kehtivad allpool viidatud tingimused.

2. Tooteinformatsioon

ENDYMION OÜ jätab endale võimalike trükivigade olemasolu õiguse sellel veebilehel. Me ei saa garanteerida, et kõik pildid “annavad edasi toodete tõelise välimuse”.

3. Tellimine

Ostja teeb tellimuse interneti teel või helistab veebilehel antud numbril. Tellimuse võib saata ka kirja- või elektronposti teel info@armorest.fr. Kui tellija on alla 18 aasta vanune, peab tellimus olema allkirjastatud ostja eestkostja poolt. Kõik külastused meie tellimissüsteemi säilitatakse. See tähendab, et tellimuse esitajat saab leida IP-aadressi kaudu.

4. Transport

Transpordivõimalusi on kolm:

1. Tähitud maksikirjana postkontorisse - pakk saadetakse teile lähimasse postkontorisse tähitud postina.
2. Omniva või SmartPost pakiautomaate kasutades. Tellimuse esitamisel palume kindlasti märkida millise firma millisesse pakiautomaati pakk saata. Pakiautomaatide asukohti näete klikkides neil linkidel
Omniva
SmartPost
3. Eesti Post kulleriga.

Kui pakk on saabudes kahjustatud, tuleb sellest kohe teatada kohalikku postkontorisse või sellele, kes on kauba kohale toonud. Transpordiga kahjustunud saadetised kompenseeritakse selle firma poolt, mis on kaubad transportinud (näiteks Eesti Post), mitte ENDYMION OÜ poolt.

5. Hind

ENDYMION OÜ jätab endale õiguse igal ajal hindu ja/või sortimenti muuta. Klienti informeeritakse enne kauba välja saatmist igast hinna- või sortimendi muutusest ja antakse seeläbi võimalus tellimust tühistada. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%). Arvele lisandub kättetoimetamise kulu. Kauba eest tasumine toimub kauba kättesaamisel kaubale lisatud arve alusel.

Maksekorraldusse palume kindlasti kirjutada ka arve number.

6. Ladu

ENDYMION OÜ jätab endale võimalike vigade õiguse laokogustes, mis võib kaasa tuua kauba hilisema kohalejõudmise kui arvestatud. ENDYMION OÜ ei saa ka vastutada võimalike klientide põhjustatud probleemide eest.

7. Klienditeenindus/tagastamine

Ostja, kes soovib kaupa tagastada, peab kõigepealt ENDYMION OÜ-ga kontakteeruma vastavalt alljärgnevatele instruktsioonidele.

Tagastada võib 14 päeva jooksul kättesaamise päevast alates eeldusel, et toode tagastatakse ENDYMION OÜ-le kahjustamata ja kasutamata seisus avamata originaalpakendis. Tagastamisel tuleb lisada arve koopia. Raha tagastamisel arvatakse maha kättetoimetamise kulu ja maksimaalselt 9 EUR (koos käibemaksuga) ühe toote kohta ENDYMION OÜ võimalike tekkinud käsitlemiskulude eest. Seetõttu peab ostja vastutama ja tasuma tagastamise kulude eest, mis toimusid ostja tõttu. Kui tootes esineb praaki, kohaldatakse kehtivat tarbijakaitse seadust. Sellisel puhul kehtib muu seas, et ostja peab praagist teatama mõistliku aja (tavaliselt 14 päeva) jooksul.

8. Garantii

Edasimüüdud kaupadele kehtivad valmistaja garantiitingimused. ENDYMION OÜ ei võta vastutust puuduste eest, mis ei kuulu valmistaja garantii sisse.

9. Erandlikud kohustustest vabastamise alused

Kui ENDYMION OÜ lepingujärgne tegevus on takistatud, komplitseeritud või kallineb määramatu jõu tõttu – nagu nt. sõda, võimude tegevus, rahutused, piirangud energiaga varustamisel, töötajate rahutused, keelud, piirangud, impordi- või ekspordiloast ilmajätmine, õnnetusjuhtumid, ebasoodsad transpordi- või ilmastikutingimused või allhankija saadetise hilinemine - mida ENDYMION OÜ lepingu lõpptähtajaks ei ole suutnud ette näha ja mille tagajärgi ENDYMION OÜ ei suutnud mõistliku aja jooksul ära hoida ega ületada, vabastatakse ENDYMION OÜ vastava määrani selle lepingu täitmise kohustustest. Sellise olukorra ilmnemisel, mis on eelnevas tähenduses mainitud peab ENDYMION OÜ viivitamatult kirjalikult informeerima seda klienti, keda see puudutab. Lisaks ENDYMION OÜ õigusele tühistada leping ostja loobumise tõttu, võttes toote vastu punkt 4. järgi või maksta selle eest punkt 5. järgi on ENDYMION OÜ-l, kui lepingu täitmine on kolme kuu jooksul takistatud sellise olukorra tõttu, millele viidatakse selles peatükis, õigus kirjalikul teel ostjaga leping tühistada.

Instruktsioonid kauba tagastamiseks

Oled saanud praakkauba või vale mudeli? Võta meiega kohe ühendust telefonil: 55617839 või e-posti teel info@armorest.fr. Iga tagastamise puhul tuleb jätta alljärgnev informatsioon:

Ostukuupäev

Nimi

Aadress

Tellimuse ja/või arve number

Kauba nimi ja kirjeldus

Põhjalik vea/probleemi kirjeldus

Seejärel saad meie käest vastuse koos edasiste tegevusjuhistega.

Paki tagastatav kaup alati korralikult (vastutate selle eest, et pakk peaks vastu kõikvõimalikele transpordikahjustustele) ja saada näidatud aadressile. Pead lisama ka sedeli oma nime, aadressi, tellimuse numbri ja probleemi detailse kirjeldusega. Kui oled neid juhiseid järginud, siis lahendame probleemi ruttu! Kaubad, mis on kahjustunud vale kasutamise, vale kokkupanemise, kandmise või muu vale käsitlemise tõttu, EI kuulu garantii alla.

10. Kõik võimalikud vaidlused lahendatakse juhul kui pole võimalik saavutada poolte kokkulepet Harju Maakohtus: Liivalaia 24, 10134 Tallinn, Eesti.

MEELDIVAT OSTMIST!